بلاياي طبيعي مانند سيل، زله، طوفان و . بسيار وحشتناک هستند، به ويژه اگر شما آمادگي مواجه شدن با آنها را نداشته باشيد. بهتر است خود را براي روبرو شدن با انواع شرايط بحراني آماده کنيد تا بتوانيد امنيت خانواده ي و حيوانات خانگي خود را تامين کنيد. 5 روش زير مي تواند به شما کمک کند تا امنيت حيوانات خانگي خود را در شرايط بحراني افزايش بدهيد.


1.حيوانات خانگي خود را در خانه تنها نگذاريد.


 بهتر است زمانيکه از خانه خارج مي شويد، حيوان خانگي خود را نيز با خود ببريد حتي اگر براي زمان خيلي کوتاهي باشد. زيرا حوادث فاجعه باري مانند زله در کوتاهترين زمان ممکن اتفاق مي افتند و کاملا غير مترقبه مي باشند. در اين شرايط احتمال مرگ آنها و يا زخمي شدن آنها بسيار زياد است.


2.زودتر از اعلام مقامات، منزل را ترک کنيد.


 منتظر اعلام مقامات براي تخليه اجباري نباشيد، زيرا وقتي وضعيت بحراني است و زمان کوتاه ، ممکن است نتوانيد در آن اوضاع به هم ريخته حيوان خانگي خود را فراموش کرده و نتوانيد با خود ببريد.


3.مطمئن شويد که حيوان خانگي شما مدارک و يا برگه هويت به همراه داشته باشد.


 بهتر است بر روي قلاده حيوان خانگي خود يک برچسب با مضمون شماره تماس و يا آدرس تماس صاحب بچسبانيد تا در صورت گم شدن، راحت تر بتوانيد او را پيدا کنيد. همچنين شما مي توانيد حيوان خانگي خود را به فناوري پيشرفته اي مانند ردياب مجهز کنيد. استفاده از ردياب حيوانات به شما امکان پيگيري و مکان يابي حيوان خانگي را در زمان واقعي مي دهد. ردياب‌ حيوانات به سادگي به حلقه قلاده حيوانات شما متصل مي‌شود و به جهت وزن کم و ابعاد کوچک به هيچ وجه باعث آزار حيوانات خانگي شما نخواهد شد و زيبايي ظاهري آنها را نيز بر هم نخواهند زد.


4.مدارک حيوان خانگي خود در دسترس نگه داريد.


 سعي کنيد هميشه مدارک، برگه سلامت و حيوان خانگي خود را در جايي در دسترس نگاه بداريد تا در صورت وم و شرايط بحراني بتوانيد به سرعت به آنها دست يابيد.


5.قلاده سگها و گربه هاي خود را ببنديد.


 حيوانات به راحتي وحشت مي کنند، بنابراين لازم است براي جلوگيري از فرار، به دور گردن آنها قلاده ببنيد و يا در کرير قرار دهيد. به اين صورت بهتر مي توانيد حيوانات خانگي را در شرايط بحراني کنترل کرده و از آنها مراقبت کنيد.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

در مورد همه چيز Theresa سنسور | فروش انواع سنسور کسب درامد از اينترنت دانلود فيلم و سريال Brad ماينر و ارز ديجيتال James Jennifer هواداران امين تاني